KINGDOM COME: DELIVERANCE
Přidal/a Pepa168 dne January 24 2014 21:43:32
Tak tu po dlouhé době máme zase novinku. Dnes vás budu informovat o české hře, která je vyvíjena studiem Warhouse v čele s Danielem Vávrou, který stojí za hrami jako MAFIA, Arma,Operation Flashpoint a mnoho dalších menších titulů. Na hru si budeme muset pravděpodobně počkat do roku 2015, ale je několik způsobů jak ji vyzkoušet dříve a podílet se částečně na vývoji ( hlášení poruch,chyb atd.) v alfa nebo bety verzi. Hra by měla být usazena do středověku a mělo by se jednat o realistické RPG v Českém Prostředí, takže si myslím, že jsem vás zaujal. Pokud chcete se dozvědět více čtěte dál.
Novinka
Kingdom Come: Deliverance


Jak jsem již zmínil jedná se o realistické RPG zasazené do středověké Evropy (pravděpodobně se má odehrávat na Českém území) okolo 15.století. Mělo by kombinovat prvky Mount and Blade, Zaklínače,Dark Souls a Skyrimu. Můžeme se těšit na klasické prvky RPG her, takže crafting, alchimie, kovařina zde budou na denním pořádku. Můžeme se těšit na pěknou grafiku, jelikož hra běží na Cryenginu. Také se dočkají i konzolisté, jelikož hra má běžet jak na pc, tak i na PS4, Xbox One,Mac a Linuxu.

Děj:
Podle všeho by jste měli hrát syna kováře, jehož vesnici vypálila armáda (včetně vyvraždění hrdinovy rodiny) a kterého před smrtí zachránila dcera mlynáře. Je zde něco málo náznaku, že by se měl příběh točit ohledně občanské války v čechách. (nejspíše souvistlost s rokem 1403, kdy byl král Václav IV. vězněn ve Vídni svým bratrem Zikmundem Lucemburským a jeho armáda vtrhla na území Čech.Což mělo za následek občanskou válku.

Boj:
Jelikož se má jednat o velice propracované a realistické boje, tak boj nemá být nic jednoduchého (přirovnal bych to k Dark Souls). Hra by se měla ovládat z první osoby, takže boje budou dosti zajímavé a jsem zvědav jak to nakonec bud vypadat. Jak jsem již zmínil hra by měla být velice realistická a každý úder se má vypočítávat v reálním čase a jakmile někoho trefíte mečem, kuší či palcátem, systém vyhodnotí poškození dané části těla, přenesení síly na onu část a z ní plynoucí zranění, stejně jako trajektorii úderu, díky čemuž je eventuelně možné ještě zasáhnout jinou oblast těla. Navíc zde má být i průlomový boj s koněm, kde inteligence koně má býti na vysoké úrovni a můžeme se těšit i na velkolepé bitvy.

Prostředí:
Již z videa nebo obrázků ze hry můžeme postřehnout klasický středověky český styl staveb. Takže se tu budete cítit jako doma. Navíc zde zde má být i skutečný hrad, který se nacházel/nachází u vesnice Ratajích nad Sázavou. Na mapě s rozlohou 9 km2 (což je jenom 1.část Více za chvíli.) nás bude čekat několik vesniček lesů, cest, a pevností.

Propracování:
Jedna věc je jak hra bude vypadat a druháje uvěřitelnost prostředí a jeho vlastní život. Vývojáři nám slibuji velice propracované události na vaše činy. (Například pokud zabijete výčepního, k němuž večer co večer chodili určití štamgasti, nebude jim vás čin ukradený, nebudou se chovat jako že se nic nestalo, ale v závislosti na tom změní své činnosti. Měli by zde být i náhodně generované události (přepadení na cestě rolníku,útok loupežníku na vesnici atd.) a i mnoho vedlejších úkolu, takže se můžete stát místním hrdinou nebo obávaným padouchem.

Vydání:
Hra je nyní na Kickstartru a snažila se vybrat 300,000 liber, což ani ne za 3 dny měla vybráno, takže všechny které jsou navíc, tak půjdou přímo na vývoj hry .
Jak jsem již psal hra by měla vyjít roku 2015 a má být rozdělena na 3 části. První část je již hotová a brzy bude poskytnuta pro přístup lidem, co si zakoupili alfa přístup a budou pomáhat a radit vývojářům co dále zlepšovat. Druhá část by měla vyjít cca 6-7 měsíců po první části a měli by se na ní přímo podílet i hráči v alfa a beta přístupech(ohledně rad, co zlepšit atd.) má přidat novou mapu a již do stávající přidat nové úkoly, předměty a události. Třetí část by měla vyjít na podzim nebo v zimě v roce 2015 a měla by zase přidat novou mapu (příběhy by měli navazovat z každé mapy na sebe) a dalších mnoho věcí.

Informace:
Přispět můžete zde--->Link
Webové stránky--->Link